stabilita-logo

Časté dotazy

Může Bionický náramek poškozovat mé šperky nebo hodinky?
Nikoliv. Použitá technologie Bionic Band™ pracuje bezprůnikovou působností a je vyloučeno, aby uškodila jakýmkoliv druhům kovoých šperků, hodinek i digitálních. Všechny Bionické výrobky které jsou nabízeny spol. Bionic Band™ Czech jsou bezpečné k užívání.

Jaký je rozdíl mezi vašimi produkty a jinými podobnými nabízenými jinde?

Záleží na druhu výrobku. Podrobíte-li však tyto výrobky, o kterých je prohlašováno, že mají podobné účinky, stejným testům, jako můžete vidět v ukázkových videích, zjistíte, že neobstojí. Zejména pak test s mobilním tel. Jinými slovy, v případě takového zboží zkrátka musíte věřit, že jejich výrobek funguje. U našich náramků Bionic Band™ si můžete sami vyzkoušet a na sobě pocítit svou sílu i rovnováhu, to u cizích napodobenin zkrátka nemůžete.

Slyšel jsem, že Bionic Band™ náramek pomáhá při bolestech svalů. Je to pravda?
Přestože nebyla provedena žádná speciální studie prokazující zřetelně tento účinek, máme velké množství takových výsledků od mnoha našich zákazníků. Bionický náramek však není určen k léčení. Jeho účinkem je něco jiného než léčba. Avšak může pomoci tělu pracovat na vyšší úrovni a i když by jen pomohl cítit se lépe, tleskáme tomu.

Jak bych měl pečovat o Bionic Band™ náramek?
Sestrojili jsme Bionický náramek, aby byl prostý ve vzhledu, ale vypracovaný uvntitř. Nicméně za čas se používáním přirozeně může zašpinit. Doporučujeme jej vyprat v ruce teplou mýdlovou vodou a ponechat na vzduchu volně oschnout. Skutečnost je taková, že mnoho našich zákazníků nosí Bionic Band™ náramek i při koupání a čistí jej tak.

Mohu nosit Bionic Band™ náramek na kotníku?
Ano, mnoho našich zákazníků nosí své Bionické náramky na kotníku, se skvělými výsledky! Pro rostoucí poptávku, dodáváme i větší rozměr vhodný pro nošení na kotníku. Velikost Extra Large.

Jak se mám chránit, když se můj Bionický pásek suší po praní?
Mnoho zákazníku, kteří se obávají účinků elektromagnetického záření, se dotazovalo na tuto otázku. Naše společnost zjistila, že ještě několik hodin po nošení Bionic Band™ náramku si tělo zachovává získané harmonické účinky. Avšak po jednom hovoru mobilním telefonem nebo po sezení před počítačem, se rychle ztrácejí. Bionický náramek by měl být po praní suchý za zhruba 30 až 45 minut. Po tuto dobu doporučujeme zdržet se užívání mobilního telefonu či se pohybovat v prostředí s výrazným elektromagnetickým vyzařováním (počítač, mikrovlnná trouba, vysílače, atp.).

Mohu nosit Bionic Band™ náramek při plavání?
Ano! Dokonce doporučujeme užívání Bionického náramku, když jste v bazénu. Zvýší Vaši vytrvalost a sílu. Naprosto!

Je bezpečné si Bionický náramek zakoupit přes Internet?

Ano, je to bezpečné. Máme jeden z předních marketingů v tomto oboru. V tuto chvíli však máte možnost objednávet poze v anglické verzi webových stránek. Pro nákup, kontaktujte nás, zajistíme Vám jiný způsob, např. osobní předání.

Jak dlouho trvá než mi bude doručen Bionic Band™ náramek?
Běžně je doručen za 4 až 5 dní. Pokud by doručení trvalo déle, oznamte nám, prosíme, tuto skutečnost e-mailem.

Když si nákup rozmyslím a budu chtít vrátit objednaný Bionický náramek, je to možné?
Ano, standardně máte otevřenou možnost odběru 30 dní. To znamená, že po tuto dobu můžete výrobek Bionic Band™ vrátit. Podmínkou je originální obal, úplný obsah dodávky bez poškození a doklad o zaplacení. Uhrazený poplatek vracíme na uvedené číslo Vašeho účtu.Aktuality


Já jsem
Pevné a ploché břicho

Bolest a omezení
Bolest zad

Individuální Kurzy pohybové stability po telefonické domluvě.

kontakt


Lukáš Putta
Tel.: +420 773 562 986
E-mail: info(zav)stabilita.eu  

linky


Numerologie
Lenka Lippertová Suchardová

Koučink
Karolína Puttová

Kraniosakrální osteopatie
Radek Neškrabal
code
Lukáš Putta

Tel.: +420 773 562 986
E-mail: info(zav)stabilita.eu  
© 2010, Lukáš Putta
(info)

design&code ©2010, 4 0 A R T